istnieje łagodny i skuteczny sposób, aby poprawić funkcjonowanie dziecka, nastolatka lub osoby dorosłej dotkniętej objawami ADHD.

istnieje łagodny i skuteczny sposób, aby poprawić funkcjonowanie dziecka, nastolatka lub osoby dorosłej dotkniętej objawami ADHD.

Członkostwo

Jak wiemy organizacja społeczna taka jaką jest Stowarzyszenie nie moze istnieć bez aktywnej dzialalności jej członków.

Mija czas, jedni odchodzą, ich miejsce zajmują nowi, pełni zapału, korzystający z doświadczenia członków o dłuższym stażu.

Pierwszymi czlonkami naszego stowarzyszenia byli rodzice pacjentów Kliniki Psychiatrii Wieku Rozwojowego Szpitala na "Litewskiej" w Warszawie. Obecnie stanowią oni już mniejszość. Wśród członków nie ma także współzałożycieli naszego stowarzyszenia dr Wolańczyka i dr Kołakowskiego. Więcej czynią dla dobra naszych dzieci skupiając się na wykonywanej profesji lekarza praktyka i naukowca, służąc także powiększeniu grona ciągle małej liczbiy dobrze przygotowanych specjalistów.

Osoby zainteresowane realizacją misji naszego stowarzyszenia zachęcamy do włącznenia się w realizację przez przystąpienie do nas. Aktywność każdego z nas zależy od czasu i możliwości jakie mamy do zaoferowania stowarzyszniu i sobie nawzajem.

Aby przystąpić do stowarzyszenia nalezy wydrukować i wypełnić formularz dekalaracji, jest do pobrania klikając tutaj.

Formularz należy podpisać /podpis musi być odręczny/ i wysłać pocztą.

Następnie już wypełniony doręczyć na adres wymieniony w deklaracji, wpłacjąc składkę za wskazany w deklaracji okres czasu.istnieje łagodny i skuteczny sposób, aby poprawić funkcjonowanie dziecka, nastolatka lub osoby dorosłej dotkniętej objawami ADHD.

W wielu wypadkach znaczącą poprawę niesie nutroterapia.

Nutroterapia – terapia przez odżywianie, wzbogacenie diety o składniki odżywiające mózg i poprawiające jego rozwoj i funkcjonowanie – struktury mózgu odpowiedzialne za objawy nadpobudliwości, niedoboru uwagi.

Takim skutecznym, bezpiecznym, dedykowanym suplementem diety jest preparat przygotowany całkowicie na bazie składników naturalnych nasion lnu i indyjskiej rośliny gotu kola ( nowy symbol / nazwa preparatu adhd2*200 ) . Dla osób powyżej 12 roku życia jest także formuła wzbogacona o ginko biloba i grape seed ekstrakt ( symbol/ nazwa adhd4*200 ).


W ciągu ostatnich dwóch lat blisko 500 dzieci i osób dorosłych skorzystało i korzysta z tej metody uzyskując dostęp do preparatu. Analizując informacje o rezultatach, ocenia się, że w 45 % przypadków zaobserwowano poprawę funkcjonowania, a w 25% bardzo znaczącą poprawę. Jedynie leki psychostymulujące ( concerta ) wykazują wyższą skuteczność, a lek Strattrera porównywalną .

Odmiennie, niż w przypadku leków psychostymulujących, które działają w krótkim okresie po podaniu, efekty wspomagania diety obserwujemy po ok. 2 miesiącach stosowania.

Dlatego warto zacząć terapię już teraz w okresie wakacji, aby spodziewać się rezultatów w trakcie roku szkolnego.

Koszt preparatu w ilości niezbędnej na 3 miesiące jest zróżnicowany i zależy od wieku i wagi dziecka, wynosi od 86 do 148 PLN , łącznie z kosztami przesyłki i pobrania ( dostarczany wysyłkowo – opłata przy odbiorze ).Zamówienia można składać telefonicznie 022 /423 17 43 we wtorek i czwartek w godz od 9 – 12 lub mailem info@adhd.strefa.pl w dowolnym czasie.

Zachęcamy do obejrzenia strony http:// www.adhd.strefa.pl poświęconej doświadczeniom naszej koleżanki.
www.haluksy.biz www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.celulit.com.pl